Agnieszka Szyszkowska

psycholog, psychoterapeuta, trener treningu umiejętności społecznych

Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie poszerz swoją wiedzę i umiejętności w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr. hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, przygotowując się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Ukończyła również studium diagnozy i terapii dzieci i młodzieży. Cały czas pogłębia swoje doświadczenie poprzez udział w kursach, szkoleniach, warsztatach i konferencjach psychologicznych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na stanowisku psychologa w Dziale Pieczy Zastępczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, placówce opiekuńczo-wychowawczej, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Specjalistycznym Szpitalu im. dr Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu oraz w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Wałbrzychu.

Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą, prowadzi diagnostykę psychologiczną, terapię psychologiczną, treningi TUS, warsztaty i psychoedukację rodziców.